2013 Babet Modelleri

Bayanların vazgeçilmezi babet 2013 modellerine hayran kalacaksınız

» Ayakkabı

Hemen Paylaş!

 

Genel olarak tercihimiz topuklu ayakkabılardan yana olsa da muhakkak düz ayakkabılarımızda mevcuttur. Bu anlamda da babetler, genç yaşlı tüm bayanların ilkbahar ve yaz aylarında tercih ettiği bir ayakkabı modelidir. Bu modellerin tercih edilmesinde elbette pek çok geçerli sebepler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de her şeyden önce çok rahat hafif ve ayakları yormayan yapısının olmasıdır. Bunun yanında çok şık duran ve son derece modern bir görünüşü olması da etkendir.

Unutmadan söylemek gerekirse bu sezonun babet modelleri yazlık ve kışlık olarak değişik modellerde imal edilmektedir. Ama en çok giyildiği mevsim bahar aylarıdır. Her elbise veya pantolona rahatlıkla uyum sağlayacak babetlerin, sadelik ve şıklığı, zerafet ve asaleti ortaya koyan modelleri de mevcut. Sıcak yaz aylarında bayanların genel tercihi olan babetler, yaptığınız kıyafet, çanta ve takı kombinlerinizle de sizi bütünleyeceğinden emin olabilirsiniz. Ve her bayanın ayağında bu babetleri rahatlıkla görebilirsiniz. Elbette bir çok babet ayakkabı modeli bulunmaktadır. 2013 babet modelleri de zımba, sivri burun, payet, püskül ve yılan derisi, leopar desenli hayvansal figürler olan modelleri ile ön plana çıkıyor. Neon renkler ve pastel tonlar da oldukça moda… Bu çok tarza sahip olan babet ayakkabılar tercihimizi zorlaştıracak gibi gözüküyor.


Özetle ayakkabı seçimleri kişilerin zevklerine, hayat tarzlarına göre değişiklik göstermektedir. Şık görünmek için ayakkabının illaki çok pahalı olmasına da gerek yok. Bütçenize ve kıyafete göre yapılacak bir ayakkabı seçimi hem şık görünmeyi sağlayacak hem de cebinizi de fazla zorlamayacaktır. Babetler de bu anlamda çok ideal. 2013 babet modellerini galerimizden inceleyebilirsiniz.


Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir