2013 TOPUKLU AYAKKABI TRENDİ

Kimi etnik ve bohem, kimi ışıltılı, kimi mat, kimi ise boncuklu..

» Ayakkabı

Hemen Paylaş!

 2013 TOPUKLU AYAKKABI TRENDİ 

Modayla yakından ilgilenen kadınlara en çok ne giymeyi seviyorsunuz ya da en çok ne satın almayı seviyorsunuz diye sorarsanız alacağınız cevaplardan en kuvvetlisi ayakkabı olur!Ayakkabı hastası, ayakkabı aşığı modasever kadınlara 2013’ün topuklu ayakkabılarını gösterelim dedik. Her türlüsünü çok seviyoruz, ister az topuk ister apartman topuk ister de ince topuk. Her türünü adeta bir bebeğimizmiş gibi benimsiyor, büyük bir aşkla bağlanıyoruz. Erkeklerin çoğu zaman anlayamadığı, ayakkabı sevgisi konusunda aslında çok haklıyız! Böylesine güzel ve cazibeli ayakkabıları beğenmemek büyük bir hata olurdu. Belki onlara inat ya da değil, biz birbirinden güzel ayakkabıları takip etmeye ve satın almaya devam ediyoruz!

Modanın doğası gereği her sezon ya da her dönemde farklı farklı detaylar ve materyallerle karşılaşıyoruz. Bundan şikayetçi miyiz? Tabii ki de hayır. Aksine farklı şeyler görmeyi seviyor, sürekli takipte kalmaya bayılıyoruz. Şimdi de hep birlikte 2013’ün yeni güzelliklerine bir göz atalım diyoruz. Chanel’inden Ralph Lauren’ine, Yves Saint Lauren’in den Rochas’ına kadar bir çok markanın koleksiyonlarında her kadının satın alıp sahip olmak isteyeceği bir çok güzel ayakkabıyla karşı karşıyayız. Kimi etnik ve bohem, kimi ışıltılı, kimi mat, kimi ise boncuklu.. 


Her birinde birbirinden farklı detaylara rastlıyoruz. Rodarte’nin boğazlı topuklulularını etnik siyah beyaz geometrik desenler süslüyor. Bir yandan da Rochas, giyilen çorapla yılan derisini bir bütün haline getiriyor. Yurt dışındaki gurur kaynaklarımızdan biri olan Erdem’de ise kırçılıı desenler ön plana çıkıyor. Mor ve saks mavisiyle de can alıcı, çarpıcı etkiyi yansıtıyor. Hal burada böyleyken Ralph Lauren biraz daha tarihi
canlandırıyor. Yakın sezonda sıkça görmeye alıştığımız o şaaşalı barok esintilerini topukların gövdesine taşıyor.
Özellikle mor rengini bu 2013 yılında ayakkabılarda oldukça fazla görecek gibiyiz. Mora eşlik eden petrol yeşili de mor ile büyük bir uyum içersinde olmasıyla kıyafetlerde de bu renk kombinini uygulayabiileceğimizi gösteriyor. Stilinize güveniyor, ben bunu giyerim, çok da yakışıyor diyorsanız, bu ayakkabılardan en az bir tane mutlaka edinmelisiniz. Stilinizi topuklarınızla güçlendirip, görenleri kendinize özendirebilirsiniz. Biliyoruz ki, içinizdeki bu deli ayakkabı aşkı bitmeyecek ve hiç bitmesini istemeyeceksiniz. O zaman bu güzelliklere aşık olmaya devam! 




Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir