Anneler Gününün En Özel Hediyesi!

» Güncel Haber

Hemen Paylaş!

 

                                             

Yediden yetmişe herkesi annesine iyilik hediye etmeye çağıran Kimse Yok Mu, iyilik dükkanında birbirinden anlamlı dört hediye seçeneği sunuyor.

 

Kimse Yok Mu Derneği, hayatın en anlamlı varlığı anneye paha biçilmez bir hediye vermek isteyenler için www.iyilikhediyeet.com adresinde iyilik dükkanı açtı. 

 


Bir damla suya bile ihtiyacı olan ülkelerde anneniz adına bir su kuyusu açtırabilir ya da Afrika’da gözleri katarakt yüzünden hayata kapanmış bir insanın ameliyat masraflarını karşılayabilirsiniz. Savaşlar ve doğal afetler nedeniyle milyonlarca çocuğun yetim kaldığı bu dünyada bir yetime sahip çıkabilir veya maddi imkansızlıklar yüzünden eğitim alamayan bir çocuğun elinden tutabilirsiniz. 


Dernek, anneniz adına sahip çıktığınız yetimin veya gözlerini açtırdığınız katarakt hastasının fotoğrafının bulunduğu orijinal teşekkür belgesini e-posta adresinize ve annenizin ikamet adresine gönderiyor. Eğer su kuyusu açtırırsanız teşekkür belgesinde kuyunun fotoğrafına yer veriliyor.


Anneler günü bağışlarınızı 12 Mayıs 2013 Pazar gününe kadar yapabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize iyilik hediye etmek istediğinizde www.iyilikhediyeet.com yıl boyunca ziyaret edebilirsiniz.


Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir