Beşiktaş'ta Kutlu Doğum Programı

Ak Parti Beşiktaş Gençlik kolları kutlu doğum programına herkesi davet ediyor

» Güncel Haber

Hemen Paylaş!

Ak Parti Beşiktaş Gençlik kolları ‘’O Nurunla Yaratıldı Alemler, İyi ki Doğdun Ey Sevgili Peygamber’’ isimli Kutlu Doğum organizasyonu düzenliyor. 

25 Nisan Perşembe günü 19.30’da Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan programın çok sayıda konuğu var. Ünlü spor spikeri Ertem Şener organizasyonun sunuculuğu üstlendi. Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayacak programda Araştırmacı – yazar Cemil Tokpınar ‘’Onurlu peygamberin onurlu ümmeti olmak’’ konu başlığı altında sohbet verecek. Yazar Mehmed Paksu ile de siyer sohbeti gerçekleştirilecek. İlahi konseri ve kanun dinletisi de program akışında yer alıyor.

Televziyon programcısı Uğur Arslan birbirinden güzel şiirlerle ve veda hutbesi sunumuyla programın son bölümünde sahne alacak. Katılımcılara verilecek çekiliş numaraları ile programın sonunda 5 katılımcıya umre çekilişi yapılıyor. Sürpriz hediyeler ve sahne gösterileriyle ‘’O Nurunla Yaratıldı Alemler, İyi ki Doğdun Ey Sevgili Peygamber’’ Kutlu Doğum programı Perşembe günü Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezinde.

Not :Programa giriş ücretsizdir

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir