Bona Sera

Hemen Paylaş!

 

ANNELERİ GÜLÜMSETECEK HEDİYE BU YIL BONA SERA’DAN

BONA SERA’DAN ANNELERE ÖZEL

 

Anneler günü yaklaşırken Bona Sera’nın yeni eşarp ve şal kreasyonu anneler gününde “ne almalıyım?” sorusunu soranlara güzel bir cevap oluyor.

Anne ve anne adaylarının yaş aralıkları ve yoğun olarak tercih ettikleri renk ve  modeller düşünülerek hazırlanan Bona Sera’nın yeni koleksiyonu, anneler günü öncesi yurt genelinde 1500 noktada satışa sunuluyor.

Annelere olan sevgiyi herhangi bir eşya ile sunmak mümkün değil. Ancak bu sevginin ifadesinde hediyeler etkili bir araç oluyor. Bona Sera, 2013 İlkbahar&Yaz koleksiyonuyla anneler günü öncesi hediye seçiminden önce herkesi mutlaka bu modelleri görmeye davet ediyor. Bona Sera Yönetim Kurulum Başkanı Özdemir Yiğit, “Annenizin yüzünde bir tebessüm oluşmasına katkımız olsun istedik ve annelerimiz için bu sezon birbirinden güzel desen ve renklerden oluşan bir koleksiyon hazırladık. Her yaş grubu annelerimiz için, farklı tarz ve zevklere uygun zengin seçeneklerimiz ile annelerimize en güzelini, en kalitesini sunarak mutluluklarına katkımız olsun istiyoruz.” diyor.

 

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir