Bronzlaştıran Haşema

Bronzlaştıran Haşema geliyor

» Koleksiyonlar

Hemen Paylaş!

Muhafazakar kadınlar için ürettiği kapalı mayolarla büyük ilgi gören Haşemafirması, deniz modasında devrime hazırlanıyor. 

Firma, geliştirmek üzere olduğu bir kumaş sayesinde insanların soyunmadan bronzlaşabilmelerini sağlayacak. 

Vücudu zararlı güneş ışınlarına karşı da koruyacak olan bu teknoloji sayesinde, muhafazakar kadınlar da deniz ve güneşin tadını doyasıya yaşayabilecek.

TÜRKİYE’DE İLK " Bronzlaştıran Haşema "

Firma arge çalışmalarını tamamlamak üzere olduğu ürünleri piyasaya sürdüğünde, ürünler Türkiye’de ilk olacak. 

Konuyla alakalı değerlendirmelerde bulunan Haşema Satış Müdürü Orhan Özkan, “Önümüzdeki sezonlarda, bayanların tüm vücutları kapalı olduğu halde bronzlaşabilmeleri amacı ile güneşin zararlı ışınlarını süzerek, yüzde 80 oranında bronzlaşmayı engellemeyen mayo imalatı için Arge çalışmalarımız sürmektedir”diye konuştu. 

Orhan Özkan benzer bir ürünün erkekler için tişört konseptinde satışa sunulduğunu söyledi.


“HAŞEMALAR SAĞLIĞA ZARAR VERMEZ”

Zaman zaman bazı işletmelerin haşema giyen kadınlara giysilerinin bakteri ürettiği gerekçesiyle havuza girmelerine izin vermediğini belirten Özkan, böyle bir durumun söz konusu olmadığını ifade etti. Ürünlerinin Sağlık Bakanlığı tarafından onaylandığını belirten Orhan Özkan, yaşanan şikayetlerin piyasadaki kalitesiz, taklit ürünlerden kaynaklandığını söyledi. 


Özkan, “Zaman zaman bay ve bayanların, kullandıkları mayodan dolayı mantar gibi çeşitli cilt rahatsızlıkları şikayetlerine tanık oluyoruz. Bu durum piyasadan aldıkları kalite güvencesi olmayan ürünler nedeniyle oluşuyor. Haşema’da kullanılan kumaşlar ve diğer aksesuarlar Sağlık Bakanlığı onaylı Ekoteks Belgesi’ne sahiptir. Bu nedenle de bizim ürünlerimizde şimdiye kadar bu tür şikayetlere rastlanmamıştır. Ender de olsa bilinçsiz işletmelerin haşema ile havuza girmek isteyen bayanlara, bakteri üretir gerekçesiyle engel olduğunu biliyoruz. AmaHaşema kullanan ve bizimle irtibata geçen müşterilerimize verdiğimiz destek doğrultusunda bu mağduriyetleri büyük ölçüde ortadan kalkıyor” diye konuştu.

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir