Bu sahte Peygambere dikkat ediniz !

» Güncel Haber

Hemen Paylaş!

 Biz insanların kişiliği ile değil düşünceleri ve fikirleri ile ilgileniriz. Kimsenin şahsına hakaret etmeyiz. Ancak fikirlere reddiye yapmak ve eleştirmek gibi bir özgürlüğümüz de vardır.

   Kendini Muhammed Erol İstanbuli olarak tanıtan ve İstanbul Cemaati olarak ünlenmeye çalışan bu zatlar üç beş kişi de olsa çevresinde topladığı insanlara kendince Allah’tan aldığı yeni hükümleri, helal ve haramları belirliyor. Biyografisinde şöyle denmiş: “Muhammed erol müderrisoğlu 1968 istanbul doğumlu maneviyattan görevli Allah u tealanın yolu için uğraşır alllah u tealanın lutfettiği keramet ile şifa dağıtır kaynağı kuranı kerimdir.”

   İlminin olmadığı anlaşılan kişi, almış eline kağıt kalemi, şu helaldi artık haram, şu haramdı artık  helal gibi delalet dolu tavırlar sergiliyor. Çevrede “sahte peygamber” olarak bilinen şahıs helali 

haram, haramı da helal saymakla dinden çıkmış oluyor… Çünkü din tamam olmuş, helaller ve  haramlar belirlenmiştir. Videoda da izleyeceğiniz üzere şahıs “Allah’ın kesin hükmü” gibi ifadelerle helali haram saymaya cür’et ediyor, sünnetin kaldırıldığını söylüyor.Bu kişi sarık sakal ve cübbeyi de delaletine alet ediyor. Böylelikle İslami kisveyi canlı tutan cemaatlerinde lekelenmesine sebep oluyor. Ayrıca dini hükümleri resmi makamlara havale etmesi“MİT ELEMANI MI” sorusunu akla getirse de bunun milletimize kurulan bir tuzak olduğu hemen anlaşılıyor!


Bu sahte hoca Sultangazide kurduğu Ay Yıldız derneğinde hastalara ücretli olarak şifa dağıttını söyleyerek insanları dolandırmaktadır. Birçok insanımız da bu sahte hocaya inanmaktadır. Lütfen dikkat edelim bu sahtekarlara !

Web sitesi; http://www.ayyildizsiviltoplum.com/

 

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir