Çilek Genç Odası Takımı Modelleri

Çilek Genç Odası Takımı Modelleri

» Dekorasyon

Hemen Paylaş!

Çilek markası kesinlikle sayılı çocuk ve genç odası ile adını duyuran markalardan bir tanedir. Kalite ve ürün çeşitliliği ile her ebebeyinin ilgisiniz kazanmış ve mutlaka tercih edilen bir model olmuştur. Genç odası dekorasyonu ve mobilyası deyince ilk akla gelen marka mutlaka çilek mobilyadır. Çilek mobilya her yıl farklı farklı tasarımlarla ve tasarımcılarının özenle hazırladığı mobilyalarla herkezin beğenisini toplamıştır. Çilek mobilya mağazalarına giden herkez mutlaka aradığı ve istediği tüm mobilyaları çilek mağazalarında bulurlar. Çilek hakkınd abilgi vermek istiyorum sizlere 15 yıl önce tasarım amaçlı kurulan bir şirkettir. 1995 yılında sadece aile şirketi olarak kurulmuştur. Çilek 33.000 m2 'lik bir kullanım alanına ama önümüzdeki yıllarda ise 25.000 m2 lik bir yeni fabrika alanı kurmaktadırlar.Çilek mobilya yılda 500 binden fazla genç odası üretiminde bulunuyor.Türkiyede ilk defa alınan süper marka ödülünüde çilek markası almaktadır. Çocukların kendine özgü hayal dünyası olduğunu düşünerek sadece onlara için yıllar boyunca özel tasarımlar hazırlamıştır. Uzmanlık alanında ne kadar iyi ve kaliteli olmasının nedenidi mobilyalarındaki modern çizgilerden görebilirsiniz. Çilek mobilyanın belli bir amacı vardır bunlar ; Kullanışlı , farklı, kaliteli,özgün,dayanıklı çocuk mobilya ve aksesuarlarını Ab kalitesine uygun şekilde tasarlamak ve üretmektir. Çilek mobilya hem kız ve erkek çocuklarına hazırladığı tasarımları ile gençlerin hayallerini süslemeye devam ediyor. Geçenlerde çilek mobilyanın önünden geçerken bir mobilya gördüm ve kızım olursa ve genç kız olursa onun için kesinlikle bu şekilde bir odası olsun isterim =) Sizler için paylaştığım çilek genç odası takımlarını incelemenizi öneririm . Burda karar verip sonra mağazalardan gidip almak daha kolay olucaktır. 
Çilek Genç Odası kız çocuklar için mükemmel bir tasarım. Genç kızlar cibinlikten vazgeçmezler. Evlenince bile cibinlikli yaptırılar çünkü kızlar kendilerini özel hissetmeyi severler. Böylelikle cibinlikte prensesler gibi hissettikleri bir gerçek.
Çocuğunuzun hoşca vakit geçirebileceği çok güzel dekore edilmiş bir modeldir . Kesinlikle genç kızlarımızın kendilerini gerçekten prensesler gibi hissedeceği bir modeldir. Duvar yansımaları odanın tasarımına çok güzel ve şık bir hava katmıştır.
Çilek Mobilya, renkli kişilikteki genlerimizide düşünmüş. Sarı rengi seven gençler bu çilek genç odası tam sizlere göre tasarlanmış olan modeldir. Sizler için her detay düşünülmüş çalışma masası ders çalışmamız için, Kitaplığımız ve dolabımız bulunmaktadır.
Çilek sadece mobilya konusunda iddealı değildir dekorasyon konusunda da son derece iddealı bir markadır. Yukarıda paylaştığımız bu model sadece mobilya değil dekorasyonu ilede dikkatleri üzerine toplamıştır.
İki kardeş iseniz ve aynı odada kalmak zorunda kalırsanız bu tasarım tam sizlere göre olmaktadır. İki kişinin kullanıldığı bütün detaylar düşünülmüştür. Dekorasyonu ilede bütün dikkatleri üzerine toplamıştır.
Özellikle kırmızı seven gençler için çok yenilikçi modellere ve zengin çeşitlere sahip olan çilek mobilya markası demiştik ya her genç için özellikle tasarlanmış bir model olmaktadır. Genç odaları modelleriyle de gençlerimizin tercih ettiği bir marka haline gelmiştir.
Çilek genç odası büyülü modelleri ile gençlerin kabini hoplatmaya devam ediyor. Turuncu ve siyah renklerin ağırlıklı olduğu bu model hem erkek hemde kız çocuklarının kullanabileceği bir modeldir.
Yeni moda yataklarda yattığınız yerden kütüphane ve tv izleyebileceğiniz yatak modeli de tercih edilebilir. Daha olgun gençler gene 2012 modası olan krem ve kahverengiden vazgeçmez .Tan bir erkekler için tasarlanmış bir tasarımdır.
Bazıları ise prensesler gibi hisseder kendını o tarz odalara cibinlikli yataklar ve beyaz genç odası tercih edilmelidir tabiki dekorasyon beyaz ve pembe ağırlıklı olmalıdır . Her şey tüllü olur. =)Süslü olmayı seven gençler için tasarlanmış.
2012 yılının modern dekorasyonu çok ilginç aslında alışmışın gerçekten dışında. Bu model küçük yatak odası olan gençlerin rahatlıkla kullanabileceği bir model. Yatak üst tarafta çalışma masası alt tarafta böylelikle odanıza herşey sığmış oluyor.
2012 yeni sezon ürünü çok güzel ve şık bir tasarım . Cibinlik ben her zman beğenmişimdir . Genç kızlar da kendilerini prenses gibi hissetmek isteyebilirler . İşte sizlere çok güzel bir firsat. Kitaplık modelide diğer modellere göre çok modern bir tasarımdır.
Herkesin zevki farklı farklı olduğu için önce ne istediğime karar verelim. Seni hangi renkler mutlu edecek ona kesin ve net karar vermek gerek. Bazı gençler çocuk ruhludur lila ağırlıklı bir oda isteyebilir.
Genç odası dekorasyonu için yapmamız gereken önce rengine karar vermek. Ondan sonra odasnın eşyası tül rengi , yatak dizaynı bilgisayar masası gibi ayrıntılarla devam ediyor. Bu mobilya beyaz ama işik ve nevresim takımı ile renkendirilmiş olmaktadır.
Klasik olan bir mobilya şeklidir. Çilek mobilya sade ve şık bir tasarım daha sunmuştur gençlerimize. Odanın bütün detayları çekmece ile dekore edilmiştir. İlgin olan yatak altında bile çekmece olmasıdır gerçekten çok güzel bir tasarım hiç bir şekilde etrafta döküntü kalmaz.
Eğer iki kardeş aynı odada kalmak zorunda ise ama alanınız dar ise aşağıdaki modellerde size pratik bir çözum bulmaktadır. Gençlerin zevkleri değişken olduğu için oda dekorasyonunu kesinlikle onların zevkine göre döşenmelidir.
Genç odasında dikkat edilmesi gereken şey odaların genişliğidir. Özellikle küçük olan odalarda farklı fonksiyonel mobilyalar bulunmaktadır.Beyaz ile çiçek deseninini birliştirmişler. Sandalyeler çöp kutusu gibi detaylar çiçek desenli diğer taraflar beyaz mobilyadan olmaktadır.
Çilek o kadar farklı tarza genç odaları üretiyor ki gerçekten bu farklılığı görmemek imkansız halde. Tam bir erkek genç odası olan bu model. Korsan havasını andırıyor. Gençler hayran kaldığı kişilerin onjelerini odalarında gördüklerinde mutlu oluyorlar.
Modern ve çok renkli bir tasarım ile gene karşınızdayız. İçi kıpır kıpır olan genç kızlar bu model tam sizlere göre. bir çok rengin bir arada kullanıldığı model açık tonlarda renkleri seven gençler için çok güzel tasarlanmış olmaktadır.
Sizlerler paylaşmış olduğumuz bu model aslında yıllarca kullanılan ve hiçbir zaman vazgeçilmeyen bir model olmaktadır.Kahverengi vere açık bej renginin çok tercih edildiği bir modeldir. KAra kara raflar ile gerçekten çok modern bir hava katmaktadır.
İlgi çekici renkten tasarlanmış olan bu model bir çok çekmecesi sayesinde odamızın gerçekten düzenli olmasını sağlayan bir oda olmaktadır. Bu genç odası modelinde bütün detaylar düşünülmüş gençler rahat olsun ve odalarında huzurla yaşasınlar diye gençleirmizi çilek hiçbirşeyden eksik bırakmamıştır.

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir