Ekşi Sözlükten Çirkin Saldırı !

Şimdide Sakal-ı Şerife Saldırıyorlar !

» Güncel Haber

Hemen Paylaş!

 

Şimdide  Peygamber Efendimizin sakal-ı şerif'ine saldırıyorlar.

Hz. Muhammed (SAV) Efendimiz’den ümmetine kalan eşya ve emanetlerle birlikte Hırka-ı Şerif ve Sakal-ı Şerif’ine gösterilen hürmetten gocunan akıldan, izandan, edepten yoksun örümcek beyinlilerin Müslümanlara yönelik tahrik çabalarının ardı arkası kesilecek gibi gözükmüyor.

 İslam ahkam ve adabı noktasında fetva vermekten de geri durmayan provokatör kriptolar ve yanaşmaları, akılları sıra Müslümanların kutsal emanetlere olan hürmetini alaya alarak İslam’ın nurunu söndürebileceklerini sanıyorlar.

 Ahlaksız tahrikçiler, Ramazan ayı vesilesiyle ziyarete açılan Sakal-ı Şerif hakkında ‘ekşi sözlük’ isimli bataklıklarında madde başlığı açarak ciğerlerindeki pisliği kusmaya devam ediyorlar.

Ekşisözşük te sakalı şerifi ziyarete gidenlere Putperestlikle suçluyorlar. Ve sakalı şerife saygı duyulmasının şirk olduğunu savunuyorlar. Aynı zaman da Peygamber efendimizin Sakalı- Şerifi ile alay ederek küçümsüyorlar ve hakaret ediyorlar. Sakal-ı Şerife tüy yumağı diyerek, ona saygı duyup ziyaret edenlere beyin fakiri diyerek aşağılama yolunu seçiyorlar

 Müslümanlar ise ‘Ya sabır’ çekmeye devam ederken, devletin ilgili birimlerince hazırlıklarına başlanan internet takip sisteminin bir an önce faaliyete geçmesini bekliyorlar.


 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir