Evlilik Fuarı Açıldı

» Güncel Haber

Hemen Paylaş!

 
Evlilik hazırlığı yapan çiftlere rehber niteliğinde olan, her yıl 50 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayan "Evlilik Dünyası Fuarı", yarın açııldı.

Konuya ilişkin açıklamaya göre, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda 150 firmanın katılımıyla 10-12 Ocak'ta düzenlenecek fuarın, bu yıl  60 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor.

Her yıl 600 binden fazla çiftin evlendiği Türkiye'de, bu evliliklerin yüzde 20'siİstanbul'da gerçekleşiyor. İstanbul'da evlenen her iki çiftten biri, yeni trendleri "Evlilik Dünyası Fuarı"nda görme imkanına sahip olacak. 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Patika Fuarcılık Genel Müdürü Didem Cılga, "Katlanarak büyüyen ziyaretçi sayımızın yanı sıra bu yıl fuarın ticaret hacminin 1 milyar liranın üzerinde olmasını bekliyoruz. Evlenecek çiftlerin satın almalarda hayatlarını kolaylaştıran ve sektöre de büyük katkı sağlayan Evlilik Dünyası Fuarı'na bu yıl  60 bin civarında ziyaretçi bekliyoruz" dedi. 

 

Evlilik hazırlığı yapan çiftler, alışveriş listesinde yer alan davetiye, nikah şekeri, gelinlik, dekorasyon, mekan, fotoğrafçı gibi pek çok ihtiyaca ulaşabilmelerinin yanı sıra fuara özel indirim ve kampanyalardan da yararlanma imkanı elde edecek

Fuarın açılış defilesini 10 Ocak saat 14.00'te tasarımcı Banu Güven yaptı. Güven'in "Love is Found" konseptli 2014 İlkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan gelinlikler ve gece kıyafetleri görücüye çıkacak.- İstanbul

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir