Fatih Ünv.den Harika Organizasyo

» Güncel Haber

Hemen Paylaş!


Bir ilk olarak,"Fatihliyiz.biz" etkinliği dahilinde tüm Fatihli mezun ve öğrenci arkadaşlarımız boğazda büyük bir etkinliğe imza atıyor.
Dünden bugüne tüm mezun ve öğrencilerimizin katılacağı,iş ve medya sektöründen değerli isimlerin aramızda bulunacağı bu etkinliklerimizle Fatihliler'in dayanışmasını ve gücünü arttırmak istiyoruz.


Etkinliklerimiz dahilinde;
-12 Mayıs Pazar saat 14:00-18:00 Nüanstur rehberliğinde lüks teknelerimizle Haliç ve Boğazda KÜLTÜR ve ERGUVAN TURU,

-3 Haziran Pazartesi 19:00-23:30 Çırağan Sarayı'nın hemen yanıbaşında bulunan Sabancı Kültür Sitesi Feriye Lokantası'nda Marsis-Ömer Aykut ve Beyoğlu Gezginleri'nin vereceği yemekli FATİHLİYİZ.BİZ KONSERLERİ olacaktır.

Artarak devam eden sponsorlarımızın muhteşem hediyeler dağıtacağı,alanında isim yapmış önde gelen şirketlerin iş&staj fırsatları sunacağı bu etkinliklerimizde sizleri de aramızda görmek istiyoruz.
Tarafımıza yapılan özel indirimler sonucunda etkinliklerimizin bilet fiyatı 160 lira olarak belirlenmiştir.
Etkinliğimize sınıf olarak katılmak isteyen arkadaşlarımız 150 lira olan indirimli biletlerimizi temin edebilirler.Her iki etkinliğimize tek biletle katılabilirsiniz.
"www.fatihliyiz.biz" etkinlik sayfamızdan etkinliklerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir,online bilet talebinde bulunabilirsiniz.
Dostluk ve muhabbet eşliğinde geçecek olan tüm etkinliklerimizde buluşmak dileğiyle...
                                                   Feridun BOZDEVECİ
                                                   Bilgisayar Mühendisliği
Soru,İstek ve Önerileriniz için İletişim Bilgilerimiz;
GSM:0553 373 7693
    0555 587 4017

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir