Hakkımızda

Hemen Paylaş!

Yaşamın içinde yer alan güzellikleri görmek adına, İslam’ın ilk emri olan “Îkrâ” kelimesi ile sizlerle buluşuyor.Giyimden sanata, güzellik sırlarından sağlığa, doğru beslenmeden alışverişe ve aileden İslamî konulara kadar geniş bir yelpazeye sahip olan Îkrâ Dergi, sizlere yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor.

Îkrâ Dergi, hanımefendilere hitap eden ve “Yaşama dair ne varsa” sloganı ile yola çıkan bayanlara özel www.ikradergim.com üzerinden yayınlanan ücretsiz bir dijital dergidir. Türkiye’nin birçok mecrasında takip edilen ve internetten okunabilen dergiler arasında yerini alan Îkrâ Dergi,  dopdolu bir içerikle 1 Eylül 2012 tarihinden itibaren yayın hayatına başlamıştır. İkra Dergiyi her ay 90 000 – 100 000 kişi ziyaret etmektedir.

Hevesle yola çıkan Îkrâ Dergi; tasavvuftan sanata, özel röportajlardan mekan tanıtımlarına, modadan alışverişe dair birçok konuyu içerisinde barındıran bayanlara özel bir yaşam dergisidir. Hanımefendilerin ilgi duyduğu her alanı içine alan ve bu alanda uzman kişileri ile çalışan Îkrâ Dergi, yaşama dair ne varsa her konuyu içermektedir.

Her sayıda kendisini yenileyerek daha iyisini yapmayı amaç edinen ve gelişime açık olarak tarzını ortaya koyan Îkrâ Dergi; dopdolu içeriği, tema çekimleri ve özel dosya konularıyla her ay okurlarıyla buluşmaktadır. Her yeni sayıda halkın sevdiği ünlü kişilerlede dikkat çekici röportajlar yapmaktadır. 


Not: İkra Dergi hiçbir yerde satılmamaktadır.

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir