Hocaefendinin Evini Basacaklar !

Eylemciler bu kez Hocaefendinin Evini Basacaklar !

» Güncel Haber

Hemen Paylaş!fethullah-gulen-protesto.jpgGezi Parkı eylemleri için protestolar düzenleyen gruplar şimdi de Amerika'daki Türkleri hedef seçti. Amerika'daki protestoların hedefi ise Gülen Cemaati.

 

Türkiye'de Başbakan Erdoğan'ın evine de saldırmayı amaçlayan odaklar şimdi de Fethullah Gülen'i ve Amerika'daki Türkleri ayaklandırmayı hedef seçti. Örgütlenen gruplar 13 Temmuz'da Fethullah Gülen'in Pensilvanya'daki evinin önünde protesyo düzenlemeyi amaçlıyor. 


Hakaret içerikli ifadelerle oluşturulan pankart sosyal medyada elden ele hızla dolaşmaya başladı. Sosyal medyada bu çağrıya gelen mesajlarda, 'Fethullah Gülen'i korkutmayı amaçladıkları' gibi ifadeler kullandılar.

Bölgede yaşayan ismini vermek istemeyen bir Türk vatandaşının verdiği bilgiye göre Gezi Parkı olaylarının etkisini ABD'den de hissettirmek için çeşitli grupların harekete geçtiği, Gezi Parkı gibi simgesel olması için Fethullah Gülen'in evinin hedef alındığını söyledi.

Protesto şöyle duyuruldu: "13 Temmuz'da Amerika'daki Atatürkçüler Fetullah Gülen'in kapısına dayanıyor. Fetullah'ın Pensilvanya'daki evinin önünde büyük bir  protesto gösterisi düzenlenecek" İnternethaber.com

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir