HTC M7, 8 Mart'ta Satışa Sunulacak!

Merakla beklenen HTC M7 8 Mart'ta satışa sunuluyor

» Teknoloji

Hemen Paylaş!

 25 Şubat'ta düzenlenecek olan MWC 2013 öncesi, 19 Şubat'ta tanıtılacak olan HTC M7'nin, 8 Mart'ta satışa sunulacağı bilgisi geldi. Ayrıca M7'ye, yeni renk seçeneği de ekleniyor.

01/02/2013 09:10

19 Şubat'ta düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılması beklenen, HTC'nin yeni amiral gemisi M7 ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. MWC 2013 ile beraber yaygın ön inceleme videolarının geleceği cihaz ile ilgili, tekniközelliklerinin bazıları belli olmuş durumda.

4.7 inç büyüklüğünde Full HD ekrana sahip olacak M71.7 GHz hızında çalışacak olan çekirdekli Snapdragon işlemciden gücünü alacak. Ayrıca grafik işlemlerini de Adreno 320 yerine getirecek. Cihazda 2 Megapiksel ön,13 Megapiksel ana kamera bulunacakken, 2 GB RAM sistemde hazır olarak bulunacak.

   

HTC'nin tedarikçilere verdiği yoğun talep ile beraber, 1. çeyrek içerisinde 4 - 5 milyon M7'nin satılması bekleniyor.

HTCM7 için siyah renginin yanında,gümüş / beyaz renk seçeneğini de ekleyecek. Böylece farklı zevklere de seslenecek olan HTC, dedikodulara göre cihazlarını 8 Mart'ta satışa sunmaya başlayacak.

Henüz tam satış detaylarının netleşmediği telefonkullanıcılar tarafından heyecanla bekleniyor. Okurlarımıza ek bir bilgi verelim; Avea, yeni Hero diye de adlandırılan M7'yi, ülkemize getirebilir fakat kesinlik ve tam bir tarih veremiyoruz.


YazanTolga Küçükyılmaz
SDN - ShiftDelete.Net

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir