İkra Aralık Sayısı Yayında

» Bu Ay

Hemen Paylaş!

Selamun Aleyküm Sevgili İkra Okurları;

 

    Geçtiğimiz ay ile birlikte bir mevsimi daha geride bıraktık. Dopdolu geçirdiğimiz bir senenin son ayına gelmişken, bembeyaz sokaklar ve yapraklarından eser kalmamış kupkuru dallar canlanıyor gözümde.. Kış demek kimi zaman soğuk kavramının olumsuz taraflarıyla ortaya çıksa da bir başka perspektiften yaklaşacak olursak, iş yerlerimizden veya okullarımızdan kendimizi sıcacık evimize attığımızda kahvemizle birlikte izleyeceğimiz kar tanelerinin düşüşü, sanırım bizi tüm olumsuzluklardan uzaklaştırmaya yetecektir.

    2013 yılının son sayısı olan Aralık sayımızda da en faydalı, en renkli ve en dikkat çekici bilgiler sizlerle!..

     Moda editörümüz sizler için birbirinden şık oversize kabanlar, kürkler ve sweatshirtler hazırladı. Kış sezonu için seçenekler sundu. Akşam yemeğine mi gideceksiniz? Bir davetiniz mi var? Arkadaşlarınızla bir kafede mi oturacaksınız veya bir ofiste mi çalışıyorsunuz? Moda editörümüzün seçtiği her mekana uygun çeşit çeşit kombinler sizlere eşlik edecek.

    Başarılı modacımız Hilal Oğuzkan da bu ay da sizlere özel hazırladığı tasarımlarını sundu. Sezona özel yeni tasarımlarına mutlaka göz atmalısınız!..

    Günlük tükettiğimiz besinlerin psikolojimizi etkilediğini biliyor muydunuz? Diyetisyenimiz bizleri bu konuda bilgilendirdi. Evlilik terapistimiz Serhat Bey, “siz istemedikten sonra sizi hiç kimse üzemez” dedi ve bu konuda bize yardımcı olacak bilgilerini paylaştı.

    Mehmet Tokgöz ile Diyar Diyar köşemizde ise Mehmet Bey bu ay çoğumuzun bilmediği Altın Tapınak (Hindistan) bölgesini ziyaret etti ve orayı bizlere tanıttı.

Psikoloğumuz Zehra Binici, çoğu anne adayının korktuğu ‘doğum’ konusunu ele aldı. Normal doğumun avantajları ve doğum yapmanın birçok detayıyla ilgili bizleri bilgilendirdi. Aktör ve şair Yavuz Çetin bu ay kıymetli şiirini dergimizle paylaştı.

    Vee sırada tabii ki her sayımızın vazgeçilmezi olan, birbirinden değerli şahsiyetlerle yaptığımız röportajlar var. Öncelikle muhafazakar kesimin örnek aile tablosu olan Aslıhan&Ertuğrul Erkişi çiftiyle samimi sohbet eşliğinde bir röportajımız oldu. Ardından Renk Danışmanı ve Eğitmeni Sevgili Oya Komar ile renklerin sosyal hayatımızdaki rolü ve renk analizleri gibi birçok konuda konuştuk. Son olarak Uluslararası İlişkiler Uzmanı ve son dönem Ak Parti milletvekili Sayın Emre Önal ile röportaj gerçekleştirdik. Kaçırmamanız gereken bir sayı sizleri bekliyor!..

     Keyifli okumalar diliyorum.. Selam ve dua ile hoşça kalın…


İkra Aralık Sayısını Okumak İçin Tıklayınız                                           

                                                                                                 EDİTÖR

 

                                                                                       ASLIHAN GÜLGÖR

 

                                                                                       aslgulgor@gmail.com

 

                                                                                        

   

 

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir