İkra Dergi Mart Sayısı

İkra Dergi Mart Sayısı Bayanlara özel yaşam dergisi İkra Dergi Mart Sayısı -

» Arşiv

Hemen Paylaş!

                                       
                                  

                             Selâmun Aleykum Îkrâ Dergi Okurları,

Biliyorsunuz ki, geçtiğimiz sayıda web sitemiz yenilendi ve trajımızdaki büyük artış ile birlikte sizlerden gelen olumlu tepkiler bizleri daha da gururlandırdı ve gelecek sayılara daha da sağlam adımlarla ilerliyoruz, bunun için sizlere minnettârlığımızı belirtmek isterim. Şükürler olsun ki, Rabbim emeklerimizin karşılığını boş çıkarmıyor. Îkrâ Dergi ekibimizle sizlere elimizden geldiğince faydalı sunumlarda bulunmaya devam edeceğiz inşallah :) Şimdi size Mart sayımız için yaptığımız çalışmalardan kısaca bahsedeyim; 
Mart ayındaki özel günlerimizden, 18 mart Çanakkale Zaferi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, İstiklâl Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy ile ilgili içeriklerden bahsettik. Ezan'ın önemi, Maun Suresi ve Kutsal Kitabımız Kur'an-ı Kerim'e de yer verdik.
 
Bu sayımızdaki değerli konuklarımızla çok özel röportajlar yaptık. Sempatik oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz ile yaptığımız röportajı okurken eminim ki keyif alacaksınız.
O Ses Türkiye ile parlayan yıldızımız Erkam Aydar ile keyif verici harika bir röportaj gerçekleştirdik. Ayrıca dergimiz için türkü ve ilahi seslendirerek bizi onure eden sıcak kanlı, sevecen biri olduğunu da vurgulamak isterim.  Bir başka Sıcak kanlı ve muhafazakar kesmin gönlünde taht kuran özel biriyle daha röportajımız var, Dergimizin Moda Editörü ve Moda Direktörü arkadaşlarımıza o sıcacık mekanının kapılarını güleryüzle açan, başarılı Modacı Muammer Ketenci ile fotoğraflar eşliğinde hoş bir röportaj gerçekleştirdiler.

Ve son olarak da, Kına gecesi ve müzik organizasyonlu özel günlerde yeralan İlk Tesettürlü Dj Fatma Civelek ve başarılı fotoğrafçı Özge Ds (Özge Dinsel) ile yapılan röportajlarımız yer almaktadır.

Moda sayfalarımızda yer alan 2013 trend ve önerilerimizden de faydalanacağınızı umuyoruz. Ekibimizle birlikte bu sayımızda da oldukça keyif verici işler çıkarttığımıza inanıyorum. Dilerim sizler de sayfalarımızı çevirirken hoş vakit geçirirsiniz.


Selam ve dua ile…


Buyrun sayfaları çevirmeye.. www.ikradergim.com/sonsayi

Editör
Sumeyra Uysal 
sumeyrauysal@ikradergim.com

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir