İkra Dergi Mayıs Sayısı Yayında

İkra Dergi Mayıs Sayısı Bayanlara Özel Yaşam Dergisi

» Arşiv

Hemen Paylaş!


Selâmun Aleykum Îkrâ Dergi Okurları,


İşte Baharın son ayı Mayıs!..
Hatırlarsınız ki, Nisan sayımızı 'En Özel Sayımız' olarak adlandırmıştım, Peygamber Efendimiz (Sav)'in doğum gününü içinde barındıran ay olması sebebiyle.. İnşaAllah bu mübarek zaman dilimini en güzel şekilde değerlendirmişizdir. Ve diliyorum ki, her ayımızı 'Kutlu Doğum' varsayarak görevlerimizi layıkıyla yerine getiririz.
Bahar mevsiminin en şirin ayıdır
Mayıs... Rengarenk açan çiçeklere artık güller de eşlik eder. Ilık havası, mis gibi toprak kokusu, yeşillik kokusu... Yaz mevsiminin habercisi bu ayda düğün,nişan merasimlerinin geçen aya oranla daha çok olacağı gibi görünüyor ve biz de bu sayımızda sizlere düğün ve nişan için birbirinden güzel detaylar sunmaya devam ediyoruz. 
 
Bu sayımızda Mübarek Üç Aylar, Hıdırellez ve Regaib Kandilimizden bahsettik. Düğün ve nişan hazırlıklarına ise oldukca yer verdik.

Sanat, Spor, Eğitim ve Medya İletişim... Birçok sektörde yer alan, Müzik mutfağının Maharetli Solisti Mustafa Volkan ile çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

İnternetin çok konuşulan çifti Mintaha & Fatih Özdoğan çifti, kendileriyle ilgili merak edilenleri İkra Dergi okurları için cevapladı.

‘‘Tesettürlü hanım modaya uyabilir ama tesettürün modası olmaz’’diyen Modacı Rabia Yalçın ile Moda Editörümüzün çok özel röportajına yer verdik.

ve son olarak da,
Son Zamanlarda Aykırı Çıkışlarıyla ve ''Tek Eşlilik'' Konusuyla Gündemden Düşmeyen Yaşam Koçu Sibel Üresin ile güzel bir röportaj gerçekleştirdik.

Bu sene 94. yılını kutlayacağımız 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun
.
Keyifli okumalar dilerim, Selam ve dua ile...


İkra Dergi'nin Mayıs Sayısını Okumak İçin Tıklayınız


Fotoğraf: Gökhan Beter Photography 

Editör
Sümeyra Uysal
sumeyrauysal@ikradergim.com


Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir