İkra Dergi Şubat Sayısı

Bayanlara özel yaşam dergisi İkra Dergi Şubat Sayısı

» Arşiv

Hemen Paylaş!

 

Selamun Aleykum Îkrâ Dergi Okurları, 

Bu sayımızda da yine dopdolu ve en faydalı bilgilerle sizlerin huzurundayız. Her ay Îkrâ'nın kelime manasının faili olmanıza vesile olmak bizim en büyük heyecanımız, gururumuzdur. 

Öncelikle size bu sayımızda paylaştığımız içeriklerin bazılarından bahsetmek istiyorum.  

ilk olarak, Beşeri Aşktan İlahi Aşka yolculuk'tan bahsedeyim..  

Tarihten bu yana nice aşklar yaşanmıştır. Yüzyıllardır yaşanan dillerde dolaşan aşklar, öyküler… Mimar Sinan'ın Mihrimah Sultan'a duyduğu aşktan doğan mimari eserleri, Yusuf 'un güzelliğine güzellik katan ahlakına hayran bırakan Yusuf ile Züleyha'nın aşkı, Hz.Şems ile Mevlana'nın arasındaki sevgi bağından, ilahi aşka uzanan o muhteşem köprüden ve sevgililer sevgilisi peygamberimiz; Hz. Muhammed (s.a.v)'e duyulan aşk'tan ve bizleri dünyaya getiren, büyütüp yetiştirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayıp sevinç ve dertlerimize ortak olan mukaddes insanlardan yani anne ve baba hakkından bahsettik. Osmanlı Devleti'nin üç büyük kurucusundan biri olan, "Hüdâvendigâr" lakablı hükümdar I. Murat'ın hayatından bahsettik. 

Biraz da bu sayımızdaki röportajlarımızdan bahsedeyim:) 

'İki Dünya Arasında' dizisinin sempatik ve yakışıklı oyuncusu İnanç Ömer Benlioğlu ile çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. 

'Maceracı' Programının başarılı ve sempatik sunucusu Murat Yeni ile çok özel söyleşi..  

Küçük hayallerle girdiği tasarım dünyasında büyük adımlarla ilerleyen İzmirli Moda Tasarımcısı Pınar Akşam ve İMA (İstanbul Moda Akademisi) ve son olarak da, çektiği ilgi çekici düğün fotoğraflarıyla kendisinden söz ettiren Tuba Özçelik ile çok özel söyleşi gerçekleştirdik. 

Bu sayımızda yine, Güzellik ve bakım, 2013 Elbise ve Aksesuar trendleri, bayanlar için iş görüşmesine giderken nasıl giyinmeli, anne adayları için Doğum çantasında neler olmalı? Ve bunlarla ilgili nice yeni konulara değindik.  

Keyifli okumalar dileriz, selam ve dua ile.. 

EDİTÖR 
SUMEYRA UYSAL

 


Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir