Kız mı, Erkek mi?

Hamileliğinizin 10. haftasından itibaren evde rahatlıkla yapacağınız testle 10 dakikada bebeğinizin cinsiyetini öğrenebilirsiniz!

» Anne & Çocuk

Hemen Paylaş!

 

 Kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla hareket eden, hamile  kadınların bebeklerinin cinsiyetini ne kadar merak ettiklerinin  farkında olan şirketler Cinsiyet TahminTesti'ni (C.T.T) anne  adaylarının beğenisine sunuyor. Böylece anne adaylarının  uygulayabilecekleri bu test ile bebeklerinin cinsiyetini kısa sürede  öğrenerek aylarca beklemeyecekler. 


 Evde ilk çıkılan idrar ile basit ve kolay bir testle anne adaylarını  aylarca beklemekten kurtarıyor.Öncelikle hamile olduğundan  emin olan anne adayları test kutusundaki uygulama talimatlarına  uyarak bu testi kolaylıkla gerçekleştirebilirler.Sabah çıkılan ilk  idrar; test şişesinin içine yavaşça şırınga ile eklendikten sonra  şişenin ağzı kapatılır. Yatay dairesel hareketlerle çevrilir ve düz  bir yere bırakılır.10 dakika sonra test sonucu görülecektir.10  dakikadan önce ve sonra alınan test sonuçları yanıltıcıdır. Test şişesinin içindeki sıvının rengine göre bebeğin cinsiyeti tahmin edilir.

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir