Louis Vuitton 2013-Yaz Koleksiyonu

PFW Louis Vuitton 2013 Yaz Koleksiyonları

» Moda Haberleri

Hemen Paylaş!

 

Louis Vuitton 2013 Yaz Çanta Koleksiyonu

Ünlü lüks moda markası Louis Vuitton 2013 İlkbahar Yaz Çanta Koleksiyonunu görücüye çıkardı. Markanın 2013 yaz koleksiyonunu hatırlıyorsanız bu çantaların gizemini biliyorsunuz demektir. Louis Vuitton 2013 yaz koleksiyonunda dama temasını kullanmıştı. Moda severlere dama deseniyle unutulmaz bir 3D şov yaşatan marka çantalarında da bu İllüzyondan vazgeçmedi.

Kadife, payetli, kumaş, deri hatta cam damaları çantalara taşıyan ünlü moda markası klasik bag’lerinden ödün vermedi. 2013 Louis Vuitton çanta koleksiyonunda yer alan mini boy bag’leri, clutch’ları ve orta boy çantaları çok sevdik.
 
PFW Louis Vuitton 2013 Yaz Koleksiyonu

Paris Fashion Week Louis Vuitton koleksiyonu yeni koleksiyonunda geometrik desenler kullandı. Neredeyse bütün koleksiyonu kare formlu geometrik kumaşlar üzerine kuran ünlü lüks marka, ek olarak payet işlemeler ve düz renk siyah parçalarla koleksiyona modern bir hava katmayı da başardı. Sarı-beyaz, krem-beyaz, yeşil-beyaz gibi çift renklerle 2013 ilkbahar yaz koleksiyonunu yaratan Louis Vuitton genel olarak aynı desen üzerinde durdu.
Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir