Osko Mağazası Açıldı

Özel perde ve kumaş tasarım mağazası Osko hizmete girdi

» Dekorasyon

Hemen Paylaş!

 

Evimizi adeta bir giysi gibi giydiren, en önemli unsurlardandır perdelerimiz. Mobilyalar ve aksesuarlarla bütünleşip evlerimizi sıcak bir yuva haline getirir..

Sizlerle paylaşmak istediğimiz bir perde mağazasından da öte tüm tekstil ihtiyaçlarınızı kusursuzcagiderebileceğiniz sıradışı bir mekan; OSKO Döşemelik Kumaş & Perde.OSKO Perde kreatif bakış açısı ve seçkin tasarımlarıyla yaşam alanlarına artı değerler katar. Zengin ithal ve yerli kolleksiyonları sayesinde müşterilerine hayallerindeki kumaş ve tülleri bulur ve kişiye özel perde tasarımlarını uygular.


Perde uygulamasının yanı sıra çeşitli döşemelik kumaş grupları ve ithal duvarkağıdı kolleksyonlarıyla evinize komple bir bütünlük sağlar. İthal Duvarkağıdı çeşitlerinde Avrupa, Amerika ve G.Kore ürünleriyle herkesin bütçesine uygun bir duvarkağıdı olduğunu belirten Osko Perde’nin müdürü Osman Kopuz; müşteri memnuniyetinin en önemli düsturlarından olduğunu belirtmiştir. Ev tekstili ve çeyiz ürünleriyle de haziran ayında müşterilerine butik ürünler sunmaya başlayacaklar. Modoko’nun hemen yanıbaşında Keyap sitesine yolunuz düştüğünde ya da ihtiyacınız olduğunda her zaman güleryüzlü ekibiyle Osko Perde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar..


Ayrıntılı bilgi için www.oskokumas.com

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir