Pembe Oturma Odası Dekorasyonu

Pembe Oturma Odası Dekorasyonu

» Dekorasyon

Hemen Paylaş!

 


Pembe aşkın ve huzurun rengi. Oturma odanızda pembe dekorasyon için şık modeller:

 

 

Aydınlık, ferah salonlar için pembe en güzel renktir. Bej tonlarında bir kanepe ve üzerine pembe yastıklarla oturma odanızda pembenin huzurunu yakalayabilirsiniz.

Oturma odanızda pembeyi kanepenin üstüne koyacağınız yastıklarla yakalayabileceğiniz gibi pembe bir halı ile de bu pembeliği pekiştirebilirsiniz.

Yastıklara ek olarak kışın üzerinize alacağınız bir batteniye veya bir koltuk örtüsü ile de salonunuza pembe bir hava katabilirsiniz.

 

Daha çok pembe istiyorsanız kanepe ve koltuk kumaşında pembe rengi kullanabilirsiniz. Bej tonları, kahverengi ve mavi pembeye en çok yakışan renklerdir. Salonunuzun diğer aksesuarlarını bu renklerle tamamlayabilirsiniz.

 

Pembe koltuklarınızı mavi bir dolap veya abajur gibi diğer aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

Pembe yastıklarınızı bej, kahve tonları ve yeşil ile birlikte kullanabilirsiniz.

Altın ve gümüş renkleri pembeyi daha ihtişamlı, daha şık gösterecektir. Modern mobilyalarınızla, klasik eski mobilyaları bir arada kullanmaktan çekinmeyin.

 

Pembe ve yeşil renklerini bir arada kullanın. Doğada uyum içerisinde olan bu renkleri oturma odanıza taşıyın.

 

Dekorasyonda pembe gülsüz olur mu? Güllü desenli bir kumaşla koltuğunuzu kaplayabilir, pembe güllü bir halı ile odanıza masalsı bir pembelik kazandırabilirsiniz. Umrarım bu pembe fikirlerle siz de oturma odanızda pembe güzel günler yaşarsınız.

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir