Selin Demiratar Tesettüre Girdi

'Huzur Sokağı'nda Feyza karakterini canlandıran Selin Demiratar, tesettüre girdi

» Güncel Haber

Hemen Paylaş!

 

Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden esinlenerek çekilen Huzur Sokağı'nda Feyza karakterini canlandıran Selin Demiratar ilk kez türban taktı. Ünlü oyuncu geçtiğimiz gün türban ve pardesü ile kamera karşısına geçti. Kitabın Türkan Şoray ve İzzet Günay'ın rol aldığı film adaptasyonunda, Şoray da tesettüre girmişti.

Dizi de Şükran karakteriyle oldukça başarılı bir oyunculuk performansı sergileyen Sinem Öztürk'te tesettürlü olarak rol alıyor.

BU AKŞAM YAYINLANACAK 33. BÖLÜM ÖZETİ

Şükran'ın eline geçen ve kimden geldiği belli olmayan esrarengiz bir aşk mektubu, kafasını iyice karıştırır. Emel'in Feyza'nın şirkette çalışmaya başladığını söylemesi ise, Bilal'i bir kez daha hayal kırıklığına uğratmıştır. Ancak Emel'in bu yalanı, Ayşe Sultan ve Gülay tarafından çok sert karşılanır. Bu arada Selim'in Feyza'yla ilgili yeni planları vardır. Kimliği belirsiz kişilerin Feyza'yı takipettiğini fark eden Bilal, Feyza için endişelenmeye başlar. Bir yandan da, Feyza'nın gittikçe kendisinden uzaklaşmaya başladığının farkındadır. Bunun üzerine Bilal, önemli bir adım atmaya karar verir. Bu adım, belki de Feyza'nın bütün hayat tarzını değiştirecektir. Oldukça etkileneceği bir olay yaşayan Feyza'nın tesettür giyerek kapanması etrafındaki herkesin şaşırmasına sebep olurken, Feyza'yı da bir sürpriz beklemektedir.

Ensonhaber

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir