Sezonun Gözdeleri

Maskulen tarz ve sezonun gözdesi desenli pantolonlar

» Stil - Kombin

Hemen Paylaş!

SEZONUN GÖZDELERİ


PASTEL RENKLER 

Söz konusu ilkbahar/yaz sezonu olunca, o meyveli dondurmaların, pamuk şekerlerin masum pastel renkleri olmadan olur mu? Gelecek ilkbahar/yaz sezonunda pastel renkler yine kendini gösterecek.


MASKULEN

Siyah-beyaz kombinasyonu ve koyu renkleri bir arada gördüğümüz koleksiyonlarda, neo-smokin dediğimiz smokin kesim elbiseler, ceket ve pantolon takımlar güçlü ve kendinden emin bir kadını temsil ediyor. Deri, hiç şüphesiz maskülen tarzın vazgeçilmezleri arasında. Önümüzdeki sezon derinin değişik kesimleri göze çarpıyor. Aynı şekilde maskülen kesim gömlek elbiseler hem rahat hem şık tercihler arasında. Düz kesim elbiseler ve bol pantolonlar Celine, Balenciaga, Alexander Wang ve Lanvin bu sezon maskülen görünümün öncülerinden sadece bir kaçı. Size tavsiyemiz; bu yaz rahat ve şık olmak için bol ya da düz kesim pantolonlar, deri parçalar, maxi ceketler, yelekler ve smokin elbiseleri gardırobunuza ekleyin.


DESENLİ PANTOLONLAR 

Geçtiğimiz sezon başlayan renkli pantolon trendi kış dönemlerinde yerini desenli pantolonlara bıraktı.. Ve artık Yaz kış her daim canlı, dinamik görünmek bizim elimizde. Bu renkli pantolonlarla modayı ve şıklığı çok kolay yakalayabiliriz.

Desenli pantolon modasında renkli ve bir o kadarda çok tercih edilmeye başlandı.Bayanların ayrıcalıklı tasarımları arasında olan desenli pantolonlar, bu sezon her markanın kendine özgü şık butikleriyle oluşturuluyor.

Mevsim şartlarına göre, kışın daha mat, sonbahar yaz mevsimine doğru daha açık renklerde desenli pantolonları satın almanız daha iyi olacaktır.

Kombin yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan biri; bu pantolonları düz renk parçalarla bütünlemek.


AKSESUARLAR

Her donem farklı sekillerde karsımıza cıkan aksesuarlar bu dönemde de sıkca kullanılacak gibi görünüyor.Kombinimizi tamamlamamız acısından Önemli bir role sahip olan aksesuarlarımızı yerinde kullanmalıyız.

Moda Editör Yardımcısı
Behiye Nur Özbek

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir