TATLI KOKULAR

Jo Malone Sugar & Spice Parfüm Koleksiyonu

» Bakım ve Güzellik

Hemen Paylaş!

 

Jo Malone Sugar & Spice Parfüm Koleksiyonu

Limonlu tartın hafif tadı, zencefilli bisküvünin tatlılığını, siyah çikolatanın acılığını üzerinizde taşımaya var mısınız?
Dünyanın en güzel tatlarının kokuya, parfüme dönüştüğü ilginç bir koleksiyonla karşı karşıyayız! Tad alma duyumuzun koku duyusuna hitap ettiği bu parfümler Jo Malone London’a ait… Gelin, hep birlikte bu tatlı mı tatlı kokular diyarına bir göz atalım!

Bugüne kadar piyasaya sürdüğü değişik ve alışılmışın dışında kokularla gündemimize outran Jo Malone London, bu kez yine marjinalliğini ortaya koyarak huzurlarımıza çıkıyor. Bitki ve meyve özleriyle harmanlanmış bu kokular, biraz kulağa garip gelse de tad alma duyumuza da erişiyor.
Sugar & Spice ismini verdiği bu özel koleksiyon Lemon Tart, Redcurrant & Cream, Elderflower & Gooseberry, Ginger Biscuit ve Bitter Orange & Chocolate gibi 5 farklı parfümden oluşuyor. Taze, capcanlı ve enerjik havayı auranızda taşımak istiyorsanız, Mart ayında satışa sunulacak olan bu kokulardan bir tane mutlaka edinmelisiniz. Yemeyi en çok sevdiğiniz tatlıyı seçmelisiniz mi demeliydik yoksa!..

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir