Tekbir 2013 İlkbahar Yaz koleksiyonu

Tekbir 2013 İlkbahar Yaz koleksiyonunda Osmanlı döneminde esinlendi

» Koleksiyonlar

Hemen Paylaş!

Tekbir 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda Osmanlı döneminde değerli kumaş ve mücevherlerin satıldığı “Bedestenlerden” esinlendi. Marka, bu sezon koleksiyonunu üç ana gruba bölerek, müşterilerin seçimlerini daha kolay yapmalarını amaçladı. Tekbir Bedesten, Tekbir Genç ve Ölçüsüz Güzellik.


TEKBİR BEDESTEN

Tekbir Bedesten grubu; markanın klasik modellerinin yer aldığı ürünlerden oluşturulmuştur. Bedesten gurubunda dikkati çekenlerin başında; işlemeler, nakışlar ve baskılar gelmektedir. Koleksiyon,  karamel tonlarından, sarıya, turuncudan yeşil ve maviye kadar geniş bir renk gamında çalışılmıştır.


TEKBİR GENÇ GRUP

Genç grup; genellikle 20-27 yaş ve 38-44 beden aralıklarındaki bayanlara hitap eden ürünleri barındırmaktadır. Nil yeşili, bebek mavisi, mercanın en uçuk tonları, yavru ağzı, yeşil, saks mavisi ve kırmızı gibi birçok rengin kullanıldığı koleksiyonda nefes alan pamuklu kumaşlar, keten ve vual, ipek şifon, dantel ve gipürler bulunmaktadır.


ÖLÇÜSÜZ GÜZELLİK

Ölçüsüz Güzellik grubu ise; hangi kiloda olursa olsun kendini iyi hissetmek isteyen 46-56 beden aralığındaki her yaştan bayana hitap etmektedir. Pudra, gülkurusu, tarçın, krem rengi gibi soft renklerin yanı sıra; mint yeşili, ekru, türkuaz ve yeşil gibi ışıltılı, toprak, kum beji ve vizon gibi sakin renklere de yer verilmiştir.


Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir