TGB liler Eşeğe Başörtü Taktı

TGB liler Eşeğe Başörtü Taktı

» Güncel Haber

Hemen Paylaş!

 

MÜSLÜMANLARI HEDEF ALDILAR


Geçtiğimiz pazar günü yapılan YGS’yi protesto etmek isteyen TGB örgüt üyeleri sınav sonrası Taksim’deki İstiklal Caddesi’nde bir araya geldiler. Protesto için toplandıkları meydana yanlarında eşekle birlikte gelen TGB örgütü, Müslüman bayanların inançları gereği başlarına taktıkları başörtüsünü eşeğe taktıkları görüldü. Kendilerinin yarış eşeği olmadığını söyleyen TGB örgüt üyeleri eşeğe başörtüsü takarak, hem sınava giren öğrencileri eşeğe benzettiler hem de bu yolla inanan insanlara saldırdılar.


BAŞÖRTÜ İLE YGS’YE GİRİLMESİNİ  HAZMEDEMEDİLER!


Eşeğe başörtüsü takan TGB örgütü hem kapalı bayanlara hakaret etti, hem de YGS’ye başörtüsüyle giren bayanları rencide etmeye çalıştı. Hatırlanacağı gibi YÖK geçtiğimiz günlerde sınava giriş kılavuzunda “Öğrenciler, fotoğraflı sınav giriş belgesindeki fotoğrafıyla karşılaştırıldığında tanınmasını sağlayacak bir kıyafetle sınava gireceklerdir” diyerek sınava başörtüsüyle girilebilmenin önünü açmıştı. Başörtülü öğrenciler ilk defa sorun yaşamadan sınava girerlerken, TGB örgütü bu durumu hazmedemeyerek hemen sınav çıkışında eşeğe başörtüsü taktı. Başörtülü öğrencilerin sınava girmesi Türkiye’nin her yerinde olumlu karşılanırken, TGB örgüt üyeleri hem başörtüsü özgürlüğüne karşı olduklarını gösterdiler hem de İslam’a hakaret ettiler.


BUNUN ADI AÇIKCA İSLAM DÜŞMANLIĞI!


Maksatlarının öğrencilerin yarış eşeğine benzetildiği ve bunu protesto etmek istediklerini söyleyen TGB örgütüne üye öğrenciler başörtülü eşekle içlerindeki din düşmanlığını da bir kez daha dışa vurdular. Kendilerini kanlı ideoloji Marksist, Leninist ve Maocu sistemin son savunucuları olarak gören TGB örgütü üyeleri daha öncede çeşitli yollarla İslam’a ve Müslümanlara hakaretler yağdırmışlardı.


milligazete.com.trYorum Sizin?

İlginizi Çekebilir