TGBLİLER SURİYE STANDINI BASTI

TGBLİLER Suriye'ye yardım için açılan standı bastı ortalığı birbirine kattı

» Güncel Haber

Hemen Paylaş!

Daha önce Taksim meydanında eşşeğe Başörtü takıp aklı sıra Başörtülü bayanlarla dalga geçen sözde vatansever TGB'liler bu kez de Bursa'da Suriye'li kardeşlerimize yardım şöleninde mücahitlere saldırdı !


Bursa da Şehreküstü Meydanı'nda Suriyeliler için  yapılan gençlik Şöleninde  TGB liler Suriye standını basarak ortalığı birbirine kattı. Bursa Büyük Şehir Belediyesi tarafından kurulan standlarda Çeşitli ülkelerden gelen öğrenciler, Şehreküstü Meydanı'nda İpekyolu öğrenci standlarına ülkelerini tanıtan bayrak ve flamalarla katıldılar. Standları gezerken Suriye standında Özgür  Suriye ordusunun bayrağını gören TGB'liler  tepki göstererek "Burada PKK terör örgütünün bayrağını da asmaya izin mi verecekler" diyerek bayrağın asılı bulunduğu yerden alarak indirerek ortalığı birbirine kattı


Özgür Suriye ordusunun bayrağının Bursa Büyük Şehir Belediyesinin Gençlik Şöleninde kullanılmasına tepki gösteren  TGB'liler, stantdan bayrağı indirdiler. Büyük ardebenin yaşandığı olay sonrasında TGB'liler Özgür Suriye Ordusunun bayrağını yaktılar. TGB'liler daha sonra bu bayrağı burada bir kez daha görürsek yine aynını yaparız diyerek uyarıda bulundu. Ortalığı birbirine katan söz de vatanseverler Suriye'de ki zulme dur demiyip bir kez bile Esada karşı eylem yapmayan bu sözde vatanseverler mücahitlere saldırarak bir kez daha katil Esadın yanında olduğunu göstermişlerdir. İslamiyetten uzak bu gençlere Allah iman gücü nasip etsin diyoruz..

Yorum Sizin?

İlginizi Çekebilir